Autoakimirka - automobiliu sporto klubas.

Site menu:

Svetainės rėmėjai


PayPal


Lankytojai


Flag Counter

LT EN RUNaudingos nuorodos

Paskolu klubas Revolut Mega iLook TV

Draugai

InfoAdmin.lt - informacinis katalogas. VO „Vanagas“ Autoakimirka RU
WinPC
Jūs esate: LT » Naujienos » Straipsniai » Varėnos pusnis 2007

Varėnos pusnis 2007

Finbee
Savy

Vos prašvitus pirmiesiems saulės spinduliams ir spaudžiant devyniolikos laipsnių šaltukui, ankstyvą vasario septynioliktosios rytą, Varėnos tecnologijos ir verslo mokyklos autodrome, virė kasmetinės žiemos sporto šventės paruošiamieji darbai. Devintą ryte, pradėta automobilių žiemos slalomo dalyvių registracija, o jau po pusvalandžio registracijai skirti blankai buvo pasibaigę – užregistruoti devyni jauniai ir keturiasdešimt trys suaugę dalyviai šiose klasėse: priekiniais, galiniais ir visais varomais ratais, var˛antis padangomis be dyglių. Pasak pačių automobilių slalomo dalyvių, trasa varžyboms buvo paruošta tiesiog nepriekaštingai - varžybų dieną, visą trasą dengė ištisa ledo danga.
Po trumpo autoslalomo dalyvių instrukta˛o, pirmieji startavo jauniai – Varėnos moksleivių kūrybos centro automobilininkų ir Varėnos TVM automobilininkų būrelių nariai. Priekiniais ratais varomų automobilių klasėje jaunių tarpe pirmą vietą užėmė ir Dariaus Karlono taurę iškovojo Andrius Zalieckas, antrąją vietą bei Jurgitos Tablaitytės taurę gavo Laurynas šilalė, o trečioji vieta bei Gintauto Miškinio įsteigta taurė atiteko Egidijui Karveliui. Galiniais ratais varomų automobilių klasėje jaunių tarpe buvo nepavejamas Eimantas Keršys. Jam įteikta UAB „Torlina“ Varėnos filialo taurė, o Julius Povilauskas iškovojo antros vietos diplomą ir UAB „Varėnos kuras“įstegtą taurę. Nedaug nuo draugų teatsilikęs Renatas Pulkinas iškovojo trečios vietos diplomą ir Gintauto Miškinio įsteigtą taurę taurę.
Po atkaklių jaunių varžybų, vyko vairuotojų, turinčių vairuotojo pažymėjimą, varžybos. Priekiniais ratais varomų automobilių klasėje nepralenkiamas buvo Mindaugas Aldonis. Jam atiteko pirmosios vietos UAB “Edvima” įstegta taurė. Nuo Mindaugo nedaug atsiliko ir antros vietos Varėnos TVM įsteigtą taurę atsiėmė Dainius Sukackas. Audrius Miškinis užtikrintai jautėsi atsiimdamas kavinės “Šaka” įstegtą trečios vietos taurę.
Galiniais ratais varomų automobilių klasėje pirmos vietos Varėnos TVM įstegtą taurę iškovojo Virginijus Raulušaitis. Antros vietos UAB “Miško švara” įstegta taurė atiteko Valdui Tamulevičiui, o trečios vietos Irmanto Marcevičiaus įstegta taurė įteikta Andriui Tamulioniui.
Kaip niekada buvo gausi visais ratais varomų automobilių klasė. Čia nepralenkiamas buvo Darius Turauskas, kuriam atiteko ne tik pirmosios vietos Virginijaus Puidokaičio įstegta taurė, bet ir absoliučiai greičiausio automobilių slalomo dalyvio Varėnos TVM įstegta taurė. Atrosios vietos Varėnos raj, savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto sk. įstegtą taurę su malonumu atsiėmė Arvydas Bartusevičius, o trečiosios - Varėnos raj, savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto sk. įstegtą taurę iškovojo Darius Karlonas.
Žiemos šventės dalyvius ir svečius maitimo kavinės “Šaka” darbuotojai.
Be automobilių slalomo, dešimtoji „Varėnos pusnis“ pasipuošė slidinėjimo, giros kilnojimo, virvės traukimo, čiuožyklų, rogučių bei draugų varžybomis.
Kokia žiemos šventė be slidinėjimo? Todėl moterų 2 km slidinėjimo rungtyje buvo nepralenkiama Nijolė Vičkačkienė. Antrą vietą pasidalijo – Rūta Tumosienė ir Lina Eidukonienė. Šią distanciją trečia įveikė Daiva Tamulevičienė. Vyrų 4 km distanciją pirmasis įveikė Vilius Vielys, antras – Adomas Taraskevičius, o trečias – Rimantas Tumosa.
Stipriausi žiemos šventės vyrai stojo prie 24 kg giros ir nieko nelaukdami išsiaiškino, kas yra kas: Stasys Balčiūnas girą iškėlė 110 kartų, Rimas Stankevičius – 60 ir Tadas Tamulevičius – 57 kartus. Virvės traukimo rungtyje nenugalėti liko „Varėnos pirma komanda“, antri – „Varėnos antra komanda“ ir treti – „Vilkų komanda“.
Čiuožyklų varžybose nenugalimas lyderis Deividas Kaziukonis, o nuo jo nedaug atsiliko Greta Utaravičiūtė ir Dominykas Balionis. Rogučių rungtyje, šiais metais nepralenkiamas Deividas Kaziukonis, antras – Dominykas Balionis, trečia – Sandra Smolytė. Čiuožtukų varžybose pirmavo Dominykas Balionis, antras – Deividas Kaziukonis ir trečia – Sandra Klusovskaitė. Draugų varžybose nepavejamas buvo Deivido Kaziukonio ir Dominyko Balionio duetas, antri – Ričardas Petrušis ir Erikas Kunėjus, o treti – Skaidrius Kaziukonis ir Edmundas Kanapackis.
„Varėnos pusnis – 2007“ būtų neįmanoma be pagalbos tų, kurie kaip tik galėdami prisideda prie šventinės nuotaikos sukūrimo: Varėnos TVM direktorius Vygantas Pavalkis geranoriškai suteikė šventei autodromo trasą ir kartu su Varėnos seniūnu Juozu Algiu Balevičium bei Antanu Matačiūnu spręndė organizacinius klausimus, šventėje budėjo Varėnos priešgaisrinės tarnybos gelbėtojų komanda, įgarsinimą užtikrino pramogų ir laisvalaikio centro darbuotojai. Prie renginio organizavimo prisidėjo Varėnos miškų urėdijos urėdas Pranas Celevičius, UAB „Matuizų plytinė“ direktorius Sigitas Česokas, UAB „Varėnos vandenys“ direktorius Giedrius Stramkauskas, parduotuvės „Irsija“ savininkė Irena Čeplikienė. ADB „Baltikums draudimas“ Varėnos agentūros vadovas Gintautas Miškinis – apdraudė varžybų žiūrovus nuo nelaimingų atsitikimų ir dzūkiškai komentavo automobilių slalomo varžybas.

VipDrive Paysera Revolut Sign Up for Paypal and start accepting credit card payments instantly.
Ankstesnis: Varėnos pusnis 2011
Kitas: Interneto svetainės priegloba 000
^ Į viršų